Rádiologický technik - PLK Trnavské mýto

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Radiologický asistent

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Samostatne vykonáva odborné pracovné činnosti v rádiológii; radiačnej onkológii a nukleárnej medicíne; ktoré zodpovedajú rozsahu a obsahu získaného vzdelania.

Ponúkaný plat

971 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféra
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že Vás pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis a my Vás budeme v krátkej dobe kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

Empatická komunikácia Flexibilita Rešpekt Tímovosť Zodpovednosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie