NAY a.s.
Nay Elektrodom

Brigádnik na výpomoc s manipuláciou tovaru - NAY Bratislava, Tuhovská ul.

NAY a.s.25.01.2022

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Chceš si zamakať ako vo fitku a dostať za to 4,5€/hod? Budeš pomáhať predajcom s balením a rozbalovaním tovarov, zákazníkom s nakladaním a časom možno niečo predáš a zdokonalíš sa v predaji a obsluhe.

Upresnenie platových podmienok

4,50 €/hod

Benefity a ďalšie výhody

  • káva a čaj na pracovisku zadarmo
  • práca v dynamickom a priateľskom kolektíve
  • možnosť dlhodobej alebo opakovanej brigády

Termín ukončenia výberového konania

10.2.2022

Druh pracovného pomeru

brigáda

Informácie pre uchádzača

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Vhodných kandidátov kontaktujeme spravidla do pár dní od zaslania žiadosti telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

študent – stredná škola

Všeobecne požadované znalosti

  • samostatnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť
  • fyzická zdatnosť a ochota pomôcť
  • vek od 18 rokov

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti

NAY a.s. je najväčším špecializovaným maloobchodným predajcom spotrebnej elektroniky v Slovenskej republike s trhovým podielom približne 25 %.

Na trhu pôsobí od začiatku 90-tych rokov minulého storočia. Patrí medzi spoločnosti, ktoré inováciami formovali a dodnes formujú podobu maloobchodného trhu na Slovensku. NAY priniesla na trh svetové značky elektroniky, franchisingový model, veľkoformátové predajne, jeden z prvých lojalitných programov, dlhý rad doplnkových služieb a dnes je jedným z pionerov omnichannelovej maloobchodnej stratégie Slovenska.

Od roku 2013 NAY pravidelne získava ocenenie Superbrands Awards, ktoré je známkou kvality výrobkov a služieb, a od roku 2015 získava aj ocenenie MasterCard obchodník roka v kategórii obchodník s elektronikou.

NAY je signatárom výzvy prijatelni.sk, podporovateľom neziskovej organizácie Dobrý anjel a členom Business Leaders Forum.

Súčasťou koncernu spoločnosti NAY a.s. je aj jej dcérska spoločnosť Electro World s.r.o. v Českej republike.

Adresa

NAY a.s.
Tuhovská 15
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje

Tatiana Dvořáková