Vaša práca
je naším poslaním.

Chceš prácu na 1 alebo 2 zmeny? Poď pracovať ako montážny pracovník pri montovaní svetlometov! Doprava zdarma!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

» montáž svetiel z jednotlivých dielov
» obsluha výrobných zariadení a montážnych liniek
» vizuálna kontrola a balenie hotových výrobkov

Upresnenie platových podmienok

750 - 860 EUR/mesiac základná mzda 750€ + Variabilná zložka mzdy 15%

Benefity a ďalšie výhody

» stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti s najmodernejšími technológiami
» príplatok za sobotu a za nedeľu podľa zákonníka práce
» 15% variabilná odmena
» príspevok na dopravu alebo využitie našej autobusovej dopravy
» poskytnutie ubytovania
» stravovanie priamo v podnikovej jedálni za sumu 0,69 EUR
» možnosť zálohy už po odpracovaní jedného týždňa

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

»spoľahlivosť
»pracovitosť
»manuálna zručnosť
»dobrý zdravotný stav

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie