Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Montážnik svetlometov - ubytovanie a doprava zabezpečená ! Práca na 3 zmeny s platom až 900€ !

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- obsluha montážnej linky (montáž svetiel z jednotlivých dielov)

- vizuálna kontrola a balenie hotových výrobkov

- dodržiavanie pracovných postupov

- práca v stoji
- práca v rukaviciach

- práca na 1,2 alebo 3 zmeny

- 8h
- príplatok za prácu cez víkend podľa zákonníka práce

- 15% variabilná odmena

Upresnenie platových podmienok

850 - 900 EUR/mesiac základná mzda 850€ + Variabilná zložka mzdy 15% + zákonné príplatky

Benefity a ďalšie výhody

- zabezpečená doprava
- zabezpečené ubytovanie
- práca v stabilnej spoločnosti
- stravovanie priamo v podnikovej jedálni, kde máme na výber menu zo 4 jedál za sumu 0,69 EUR a taktiež aj bezlepkové jedlo
- možnosť zálohy už po odpracovaní jedného týždňa
- zákonné príplatky

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- chuť pracovať
- flexibilita

- manuálna zručnosť

- dobrý zdravotný stav

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie