Finančný controlling logistiky

SCHAEFFLER - Skalica

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Skalica
Skalica

Pozícia / odvetvie

Špecialista reportingu

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

* spracovávanie prehľadov nákladov v logistike, príprava reportov
* prezentovanie statusu vývoja nákladov a sledovanie opatrení v prípade odchýlok
* kontrola faktúr za prepravu a správna alokácia nákladov
* tvorba ročného plánu nákladov a správna alokácia nákladov na výrobné segmenty
* koordinovanie prehľadu racio projektov v rámci logistiky
* koordinovanie projektu implementácie konsignačných skladov

Ponúkaný plat

1200 EUR

Benefity a ďalšie výhody

stabilné zamestnanie 13. a 14. plat ďalšie príplatky a finančné bonusy doplnkové dôchodkové sporenie 3% každoročná valorizácia miezd a prehodnocovanie príplatkov odmena za zlepšovacie návrhy jazykový príplatok zaujímavý sociálny program kariérny postup jazykový kurz

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)

Všeobecne požadované znalosti

- VŠ vzdelanie min. I. stupňa, odbor priemyselné inžinierstvo, ekonomika príp. logistika
- skúsenosti v oblasti finančného controllingu výhodou
- znalosť nemeckého príp. anglického jazyka na úrovni B2
- MS office - pokročilý, SAP - výhodou
- skúsenosti s vedením projektov výhodou
- analytické myslenie
- samostatné rozhodovanie
- komunikačné a argumentačné schopnosti
- tímový hráč

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno

Schaeffler Kysuce, spol. s.r.o.
Dr. G. Schaefflera 1
02401 Kysucké Nové Mesto
www.schaeffler.sk
Schaeffler Skalica, spol. s.r.o.
90901 Skalica