Okamžite voľné pozície v SKLADE - GÁŇ - vodič/ka LLOP/NZV a vodič/ka VZV (doprava, ubytovanie, stravné v plnej výške, možnosť záloh) / NÁSTUP HNEĎ!

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Galanta
Okres Galanta - Gáň

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Máš prax v pickovaní, práci so scanerom, na NZV, VZV vozíku a hľadáš prácu?
Tak neváhaj a ozvi sa nám.

Náplň práce:
1/ MHE I - pickovanie, práca s ručným skenerom, LLOP / NZV - práca na nízkozdvižnom vozíku, nakládka, vykládka, premiestňovanie, ukladanie, kontrola, balenie tovaru.
2/ MHE II - práca na VZV, zaskladňovanie, vyskladňovanie, práca so scanerom. /podmienka papiere na VZV/

Zmennosť: práca v 3-zmennej prevádzke

UBYTOVANIE - zadarmo
DOPRAVA - zadarmo

Strava - hodnota stravného lístku - 3,83€ - v plnej výške preplatený zamestnávateľom

Doprava je pre zamestnancov zabezpečená ZADARMO z uvedených zastávok:

- Šaľa, Kráľová n. Váhom, Kajal, Galanta, Nebojsa
- Selice, Trnovec n. Váhom, Šaľa - Veča, Dlhá n. Váhom, Šoporňa, Pata
- Horný Čepeň, Stredný Čepeň, Šintava, Sereď, Dolná Streda, Váhovce
- Galanta
- Trstice, Kráľov Brod, Dolné Saliby, Horné Saliby, Matúškovo,
- Kolárovo, Neded, Vlčany, Žihárec, Tešedíkovo, Diakovce

Priama registrácia záujemcov o danú pozíciu:
Mgr. M. Valentíny, PhD.
Náborová kancelária - 0908961969
Bezplatná infolinka - 0800500502

Ponúkaný plat

900 EUR

Upresnenie platových podmienok

Mzda Príjem pozostáva z nasledovných zložiek:
MHE I - základná hodinová mzda - 4,91€/hod brutto / 800€/mesiac brutto bez príplatkov
MHE II - základná hodinová mzda - 5,52€/hod brutto / 900€ /mesiac brutto bez príplatkov
• mesačný výkonnostný bonus do výšky 10%
• nočný, víkendový príplatok podľa Zákonníka práce
• Príplatok za nadčas + 40% z priemernej mzdy
• Štátny sviatok 100% z priemernej mzdy

Benefity a ďalšie výhody

Prečo pracovať v Europersonal-e?

Pracovná zmluva - trvalý pracovný pomer - plný úväzok - klasický, nie živnosť
Bezplatná právna poradňa
Bezúročné mikro-pôžičky
Zabezpečené stravovanie na pracovisku alebo dostávate stravný lístok
Sociálny program - lístky do kina, divadla, športoviská a rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
Pomoc pri riešení exekúcií
Možnosť čerpanie záloh
Celodenná starostlivosť koordinátorom
Zabezpečené ubytovanie a doprava do práce - ZADARMO

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno