#TsmeMy

    B2B test/dizajner koncových zariadení

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislavský kraj; Bratislava
    Bajkalská 28

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Hľadáme nadšenca inovácií v oblasti návrhu ICT riešení.

    Budete v tíme plného expertov pre oblasti návrhov a implementácie sieťových a bezpečnostných riešení. Našim poslaním je spokojný zákazník, ktorý sa na nás môže vždy spoľahnúť.

    Popis pozicie

    • Vytvarat modifikovat dizajn B2B CPE (B2C cpe) na zaklade poziadaviek produktoveho marketingu a biznis partnerov
    • Vytvarat modifikovat dizajn B2B CPE (B2C cpe) na zaklade technologickych poziadaviek siete
    • Vytvarat dokumentáciu dizajnoveho návrhu projektovým tímom, partnerom a organizácii
    • Podporovať testovacie a implementačné tímy v ramci CPE vyvoja
    • Modifikovať metodiky testovania koncových zariadení
    • Testovanie B2B koncovych zariadeni
    • Zúčastnite sa na vývoji, testovaní a funkciách kontroly kvality, aby sa zabezpečila realizácia projektu
    • Pripravovať a vykonávať technické návrhy na pilotnú prevádzku nových technológií a produktových inovácií a firemných riešení
    • Vyhodnocovať technické a funkčné vlastnosti nových technológií s ohľadom na koncové zariadenia v rámci obstarávacieho výberového procesu

    Pozadovane znalosti

    • Skúsenosti v oblasti sieťového inžinierstva
    • Znalosť práce s príkazovým riadkom - command line
    • Silny prehľad v oblasti TCP/IP technologií, Internetu a dátových L2 a L3 sietí
    • Rozsiahle inžinierske znalosti sieťového hardvéru vrátane smerovačov a prepínačov
    • Vysoka znalosť správy aktivnych  prvkov dátových sieti  (preferovane technologie Cisco, Fortinet, Hpe Aruba, Huawei...)
    • Detailné  znalosti  routovacích protokolov, IP routing, bridgingZnalosti v oblasti VPN, IP SEC atd...
    • Znalosti systemu Linux, Windows, office
    • Anglictina slovom a pismom
    • Vodicsky preukaz vyhodou

    V ramci pozicie sa ocakava

    • Spolupraca s produktovým manazmentom
    • Spolupraca s Technologickou diviziou a prevadzkou
    • Spolupraca s partnermi inych NATCOs
    • V poli pôsobnosti by boli aj štandardné rezidenčné B2C zariadenia
    • Kandidáti musia mať silné verbálne a písomné komunikačné schopnosti a musia byť schopní pracovať samostatne aj vo funkčných tímoch.
    • Schopnosť systematicky identifikovat problémy v zložitých systémoch a sieťových prostrediach
    • Dôkladné pochopenie princípov a techník zabezpečenia siete.
    • Schopnosť samostatne pracovat na súbežne prebiehajúcich projektoch

    Čo Vám ponúkame

    • Smartphone: Vyberte si telefón a získajte naňho kompenzáciu každé 3 roky až do 900 €.
    • Zamestnanecký paušál: Dátujte neobmedzene, telefonujte a SMSkujte za zvýhodnenú cenu na súkromné či pracovné účely.
    • Bonusy a odmeny: Šikovnosť sa cení! A to odmenami za individuálny výkon. Navyše, ak sa firme bude dariť, máte šancu získať aj ročný bonus do výšky 15 %.
    • Telekom zľavy: Využite znížené ceny našich produktov a služieb pre rodinu a blízkych.
    • Zľavy u partnerov: Užite si zľavy na nákup produktov a služieb u našich partnerov.
    • Flexibilná pracovná doba: Zvyčajne pracujeme office vs. home-office 60:40, prispôsobte prácu svojim potrebám.
    • Dovolenka a oddych: Relaxujte so 4 dňami osobného voľna navyše.
    • MultiSport: Športujte alebo relaxujte so svojimi najbližšími zadarmo či so zľavami vďaka karte MultiSport.
    • Náhrada príjmu počas PN: Pri dočasnej PNke trvajúcej max. 2 týždne vám nahradíme príjem vo výške 80 % denného vymeriavacieho základu.
    • Zdravotná starostlivosť: Dbajte o svoje zdravie za zvýhodnenú cenu s nadštandardnou starostlivosťou v našom zmluvnom zariadení.
    • Vzdelávanie a rozvoj: Rozšírte svoje obzory s internou T-Univerzitou, ktorá ponúka bohatý výber kurzov.
    • Pomoc pri životnej situácii: Skúša vás život? Podporíme vás jednorazovou finančnou pomocou pri nepriaznivej životnej situácii.
    • Psychologická poradňa: Čelíte ťažkostiam v súkromnom alebo v pracovnom živote? Zdôverte sa odborníkovi anonymne cez telefón alebo online.
    • Gastro karta: Pochutnajte si na skvelom obede s príspevkom 4,50 € na každý pracovný deň.
    • Rekreačný príspevok: Budete s nami 2 roky? Príspevok na rekreáciu máte vo vrecku.
    • Dôchodkové sporenie: Pripravte sa na jeseň života s príspevkom na poistenie už po prvých 3 mesiacoch u nás.

    Ponúkaný plat

    2130 - 2131 CZK

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Nie

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!