Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Jednoduchá práca v sklade. Mzda až 1000 € + stravné lístky. Jednoduchá práca na 3 zmeny!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Zamestnanec / skladník likvidácie tovaru vykonáva nasledujúce činnosti:
-dodávanie a odberanie prázdnych paliet,

- spolupáca s oddelením príjmu,

- realizácia čistiacich prác v sklade,

- triedenie všetkých skurovín a pomôcok,

- obsluha balíovacieho lisu,

- vyprázdňovanie zberných nádob, čistenie braziacich boxov..a.i.

Práca v trojzmennom režime.
R
- 7:00-14:30
P
- 14:30-22:00
N
- 22:00
- 5:00

Upresnenie platových podmienok

6,23 €/hod. + stravné lístky a preplatené nadčasy

Benefity a ďalšie výhody

- priemerný mesačný zárobok 1000 € brutto
- stravné lístky v hodnote 4 €
- možnosť záloh

Možnosť prestupu do kmeňa po skúšobnej dobe.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- platný preukaz na vozík (elektrický) A,B,C,D

- ochota pracovať v trojzmennom režime,

- manuálna a fyzická zdatnosť,

- dobrý zdravotný stav.

Ochota dochádzať do zamestnania.

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie