Manipulačný pracovník v sklade - GALANTA - GÁŇ s nástupom HNEĎ bez pohovoru. (doprava, ubytovanie, stravné v plnej výške, možnosť záloh)

EPF Group, a.s.16.04.2024

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Galanta; Galanta
Gáň - okres Galanta

Pozícia / odvetvie

Skladník

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náplň práce:
Zaujímavá a finančne dobre platená práca v logistike.
Manipulačný pracovník – vykládka a nakládka kamiónov - manuálne - ručne - teda pozícia vhodná pre mužov s ohľadom na náplň práce

Práca na 3 zmeny. UBYTOVANIE – zadarmo, DOPRAVA – zadarmo.

Doprava je pre zamestnancov zabezpečená ZADARMO z uvedených zastávok:
- Šaľa, Kráľová n. Váhom, Kajal, Galanta, Nebojsa
- Selice, Trnovec n. Váhom, Šaľa - Veča, Dlhá n. Váhom, Šoporňa, Pata
- Horný Čepeň, Stredný Čepeň, Šintava, Sereď, Dolná Streda, Váhovce
- Galanta
- Trstice, Kráľov Brod, Dolné Saliby, Horné Saliby, Matúškovo,
- Kolárovo, Neded, Vlčany, Žihárec, Tešedíkovo, Diakovce

Práca je pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá sa vyznačuje stabilitou, istotou a zaujímavými sociálnymi benefitmi pre svojich zamestnancov.

Požadovaná prax:
Nie je potrebná, vieme zaškoliť
Táto pozícia je vhodná pre absolventa.

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
Zodpovedný prístup k práci
Ochota manuálne pracovať
Lojalita, bezkonfliktnosť, motivácia
Ochota učiť sa novým veciam
Odolnosť voči stresu
Manuálna zručnosť
Dobrý zdravotný stav

Hľadáme ľudí, ktorí chcú pracovať dlhodobo.

Priama registrácia záujemcov o danú pozíciu:
Mgr. M. Valentíny, PhD.
Náborová kancelária - 0908961969
Bezplatná infolinka - 0800500502

Ponúkaný plat

4.83 EUR/hod.

Upresnenie platových podmienok

Od 4,83€/hod. + príplatky - nočná práca 1,43€/ hod, štátny sviatok 100% z priemernej mzdy, práca nadčas základná mzda + 40% priemernej mzdy za hodinu, práca v sobotu - 1,79€/hod, práca v nedeľu 3,58€/hod, výkonnostný bonus od 0 - 10%.

700€ čistá mzda

Stravný lístok v hodnote 4,50€ na každý odpracovaný deň v plnej výške hradí zamestnávateľ.

Benefity a ďalšie výhody

Pracovná zmluva - plný úväzok na trvalý pracovný pomer
Bezplatná právna poradňa
Sociálny program - lístky do kina, divadla, športoviská a rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
Teambuildingové aktivity pre zamestnancov
Pomoc pri riešení exekúcií
Možnosť čerpania záloh
Celodenná starostlivosť koordinátorom
Zabezpečené ubytovanie a doprava do práce

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Vhodné pre absolventov

Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015

Adresa

EPF Group, a.s.
Jašíkova 2
82103 Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje

Mgr. Miroslava Valentíny, PhD.
Mlynské Nivy 70, Bratislava, 82105, Slovenská republika
Tel: 0908 961 969

Reaguj na ponuku