Vaša práca
je naším poslaním.

Ponuka práce v stabilnej spoločnosti vo výrobe svetlometov. Možnosť nástupu ihneď aj na 1 alebo 2 zmeny. Doprava zabezpečená zdarma!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náplň práce:
• Montáž automobilových svetiel z jednotlivých dielov
• Kontrola kvality a funkčnosti hotových výrobkov
• Vizuálna kontrola, balenie výrobkov
• Práca v 1,2 alebo 3 zmennej prevádzke

Upresnenie platových podmienok

Základná mzda 750€ + Variabilná zložka mzdy 15% + Príplatky podľa zákonníka práce

Benefity a ďalšie výhody

• Stabilná práca v bezpečnom a čistom pracovnom prostredí
• Príplatok za sobotu,nedeľu a nočné zmeny podľa zákonníka práce
• Variabilná odmena až 15%
• Dovolenková a vianočná prémia spolu vo výške 1000€
• Doprava zabezpečená ZDARMA z 9 smerov
• Ubytovanie zabezpečené ZDARMA
Stravovanie priamo v jedálni (výber zo 4 jedál/ aj bezlepkové jedlo za 0,69 EUR)
• Možnosť zálohy už po odpracovaní jedného týždňa

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

• Chuť pracovať
• ​​Flexibilita
• Manuálna zručnosť
• Dobrý zdravotný stav

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie