Vieš komunikovať, písať a máš zmysel pre detail? Staň sa katalogistom pre Zoznam.sk

21.02.2019 Zoznam, s.r.o.
Miesto práce: Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Miesto výkonu práce je Bratislava.

Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Trnavský kraj; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Média a žurnalistika; Administratívny pracovník, Telefonický operátor
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 EUR
Možnosti ďalšieho odmeňovania upresníme s vybranými uchádzačmi.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- administrácia a spracovanie požiadaviek klientov v rámci katalógu firiem a stránok na Zoznam.sk
- vytváranie a úprava zápisov
- formulovanie stručných, zmysluplných a relevantných popisov činnosti firiem a obsahu stránok
- telefonické a mailové overovanie zadaných údajov a kontaktov klientov

Iné výhody:

- práca v stabilnej spoločnosti
- voľné vstupenky na vybrané filmové predstavenia
- flexibilný pracovný čas

V prípade záujmu prosíme aj o zaslanie MOTIVAČNÉHO listu. Napíšte, prečo by ste chceli pracovať pre Zoznam.sk - email
MOTIVAČNÝ LIST
je nutnou súčasťou pozvania na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Vhodné pre absolventov: Áno

Iné znalosti:

Internet (e-mail, www), Používateľ MS Windows

- schopnosť systematicky pracovať, dôraz na detail
- dobré komunikačné zručnosti, schopnosť pracovať v tíme
- veľmi dobrý všeobecný prehľad
- veľmi dobrá znalosť slovenskej gramatiky
- zručnosť pri práci s počítačom, dobrá všeobecná orientácia na slovenskom a svetovom internete
- schopnosť štylizovať texty a vystihnúť podstatu
- schopnosť vyhľadávať informácie a orientovať sa v nich
- znalosť anglického jazyka výhodou
- vhodné pre absolventov štúdia v odbore slovenský jazyk

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Zoznam, s.r.o. je prevádzkovateľ internetových stránok. V súčasnosti ponúka viac ako 40 vlastných a partnerských online produktov. Medzi najdôležitejšie patrí Zoznam.sk, ktorý vznikol v roku 1997 ako vôbec prvý vyhľadávač na Slovensku. Dôležitou súčasťou portfólia je aj spravodajský portál Topky.sk, ktorý si v roku 2017 už šiestykrát pripísal prvenstvo v kategórii „Médiá“ v rebríčku „Najtrendovejších výrazov roka“ od spoločnosti Google.

Pridaj sa na zoznam našich kolegov v jednej z TOP online spoločností a sleduj aktuálne voľné pracovné ponuky.

Oblasť pôsobenia:

Spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby

Adresa:

Zoznam, s.r.o.
Viedenská cesta 3-7
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Viedenská cesta 3-7, Bratislava, 851 01, Slovenská republika