custom-banner

Senior inžinier kvality (Ref. č.: 3-10-38802)

21.06.2022 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Poprad
Poprad
Pozícia / odvetvie: Manažment kvality; Inžinier kvality
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 - 1700 EUR
Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- definovanie, riadenie a udržiavanie vzťahov s externými zákazníkmi s cieľom zabezpečiť ich požiadavky v projektovej ako aj v sériovej fáze výroby
- riadenie aktivít v rámci zabezpečovania kvality projektu a sériovej výroby
- spolupráca pri tvorbe IS a PPAP dokumentácie
- tvorba dokumentácie: Flow charts, Control plan, FMEA, pracovné inštrukcie
- zodpovednosť za vybavovanie reklamácií zákazníkov - 8D reporty
- účasť na QRQC a spolupráca pri riešení problémov
- spolupráca s projektovým tímom
- koordinácia tímu kvality
- príprava a účasť na externých auditoch (IATF a zákaznícke audity)

Benefity a ďalšie výhody:

- finančný motivačný bonus,
- flexibilný pracovný čas,
- kariérný rast,
- podpora vzdelávania

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

- komunikácia v anglickom jazyku na pokročilej úrovni
- znalosť nástrojov kvality (FMEA, Ishikawa, 5WHY...)
- skúsenosti s kvalitou vo fáze projektu
- skúsenosť s tvorbou 8D reportov
- znalosť požiadaviek IATF