#TsmeMy

    Obchodný zástupca pre SME segment (Prešov)

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Do obchodného tímu zodpovedného za starostlivosť o existujúcich zákazníkov a predaj v SME segmente hľadáme nového kolegu, ktorý bude zodpovedať za realizáciu prideleného plánu a presadzovanie obchodných záujmov spoločnosti v danom regióne.

    Vašou hlavnou úlohou bude:

    • Starostlivosť o zverených zákazníkov v danom regióne
    • Spravovať portfólio ich služieb
    • Analýza potrieb pridelených zákazníkov
    • Akvizícia nových klientov
    • Predaj produktov, služieb ST (fixé, mobilné a ICT portfólio)
    • Prezentácia komplexných riešení
    • Realizácia stanovených cieľov

    Koho hľadáme:

    • Zákaznícky orientovaného kolegu s príjemným vystupovaním
    • Človeka s koncepčným myslením, štruktúrovanosťou a schopnosťou pracovať samostatne.
    • Človeka, ktorý sa vie vynájsť a poradiť si v každej situácii​

    Požiadavky:

    • Predajné, komunikačné a argumentačné zručnosti
    • Skúsenosti s predajom a starostlivosťou o zákazníka (min. 1 rok)
    • Schopnosť aktívne počúvať a adekvátne, efektívne riešiť vzniknuté problémy
    • MS Office (primárne Excell – pokročilá úroveň)
    • Vítaný je prehľad v oblasti telekomunikačných a informačných technológií
    • Vytrvalosť a schopnosť dotiahnuť veci až do konca

    Čo Vám ponúkame:

    • Smartphone: Vyberte si telefón a získajte naňho kompenzáciu každé 3 roky až do výšky 900 €
    • Zamestnanecký paušál: Dátujte neobmedzene
    • Flexibilná pracovná doba
    • Relaxujte so 4 dňami osobného voľna navyše
    • Náhrada príjmu počas PN: Pri dočasnej PNke trvajúcej max. 2 týždne vám nahradíme príjem vo výške 80 % denného vymeriavacieho základu.
    • Nadštandardná zdravotná starostlivosť: Dbajte o svoje zdravie za zvýhodnenú cenu v našom zmluvnom zariadení.
    • Gastro karta: s príspevkom 4,50 € na každý pracovný deň
    • Vzdelávanie a rozvoj: Rozšírte svoje obzory s internou T-Univerzitou
    • Telekom zľavy: Využite znížené ceny našich produktov a služieb pre rodinu a blízkych
    • Zľavy u partnerov: Užite si zľavy na nákup produktov a služieb u našich partnerov
    • Športujte alebo relaxujte so svojimi najbližšími zadarmo, či so zľavami vďaka karte MultiSport karte

    Informácie o výberovom konaní

    Zaujala vás táto ponuka? Do výberu sa môžete prihlásiť kliknutím na „Mám záujem o túto pozíciu“ a vyplniť formulár.
    Budeme radi, ak nám napíšete aj pár riadkov o tom, čo vás na tejto pozícii zaujalo.

    Ponúkaný plat

    1000 - 1600 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    výška základnej mzdy je 1000€ + 600 € bonus (garantovaný počas prvých 3 mesiacov) následne výška bonusu/VZM viazaná na plnenie predajného plánu

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Nie

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!