Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Hľadáme montážnikov autosedačiek do Voderád - mzda až 1080€ (stabilná práca, ubytovanie, doprava, zálohy)

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Poď pracovať ako výrobný pracovník na trojzmennú prevádzku. Tvojou náplňou práce bude:

- montáž autosedačiek, skrutkovanie dielov, naťahovanie látky alebo kože

- práca na moderných montážnych linkách a strojoch

- kompletizácia a kontrola kvality vyrobených autosedačiek

Upresnenie platových podmienok

1080€ (základná mzda 781€ + výkonnostný bonus 130€ + dochádzkový bonus do 100€ + zákonné príplatky)

Benefity a ďalšie výhody

-DOPRAVA priamo do závodu zo širokého okolia zabezpečená
-UBYTOVANIE zabezpečené
-výkonnostný bonus do 130€
-dochádzkový bonus do 100€
-príplatky za nadčasy, víkendy a nočné
-zabezpečená teplá strava v jedálni
-možnosť pravidelných záloh
-káva/iontový nápoj na každý deň zdarma

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

-skúsenosť s prácou vo výrobe
 -manuálna zručnosť
-zodpovednosť
-ochota pracovať podľa stanovených postupov a pokynov nadriadeného
-ochota pracovať v trojzmennom režime

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie