Inštalatér (vodár)

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Topoľčany
Topoľčany

Pozícia / odvetvie

Inštalatér

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Do nášho tímu hľadáme všestranne zručného a technicky zdatného nového kolegu - inštalatéra (vodára) , ktorý zodpovedá za údržbu vodovodných, odpadových rozvodov a zariadení v ZZ. Bližšie informácie o rozsahu pracovnej náplni radi poskytneme osobne na pracovnom pohovore.

Ponúkaný plat

739 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Budúcemu kolegovi ponúkame predovšetkým:
- prácu v stabilnej spoločnosti
- prácu v jednozmennej prevádzke
- podporu ďalšieho vzdelávania
- jubilejné odmeny a príspevok zamestnávateľa do III. piliera podľa platných pravidiel
- benefity zamerané na rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené kvalifikačné predpoklady, zašlite nám svoj štrukturovaný životopis. Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno