Väčšina ľudí vidí výrobky IKEA.
My vidíme inšpiratívne osobnosti, ktoré stoja za ich vznikom.

MYŠLIENKA ĽUDSKÝCH ZDROJOV

Dať poctivým a priamym ľuďom možnosť rozvoja, osobného i profesionálneho, aby sme spoločným úsilím vytvárali lepší každodenný život pre nás i našich zákazníkov.

Pracovník online predaja- príprava objednávok

IKEA Bratislava, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Ivanská cesta 18

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

VIAC O TOM, KTO SI

Hľadáme super kolegov do našeho logistického tímu! Ak máš radšej prácu v pohybe ako iba sedieť za pracovným stolom a nepoznáš problémy, iba výzvy, pridaj sa k nám!
• Si tímový hráč
• Manuálna práca ti nevadí
• Kamarátiš sa s počítačom
• Rád/a príjmaš výzvy a hľadáš riešenia
• Vieš si prácu zorganizovať

AKO VYZERÁ PRACOVNÝ DEŇ U NÁS

• Pracuješ so skenerom, pripravuješ a zbieraš tovar podľa objednávky (pickovanie)
• Kontroluješ pripravené objednávky
• Pripravuješ objednávky - prekladáš, balíš, páskuješ....
• Pracuješ s paletovým vozíkom, fyzicky manipuluješ s tovarom
• Nakládka tovaru do prepravných aút

SPOLU AKO JEDEN TÍM

• Zmluva na dobu neurčitú, plný úväzok
• Príspevky na šport, dopravu, životné/dôchodkové poistenie
• Týždeň dovolenky naviac a nadštandardné príplatky za víkendy a prácu vo večerných hodinách
• Zamestnanecké bonusy a zľavu na nákup v IKEA
• Káva, čaj i nealko zadarmo a obedy za 1 €
• Možnosť ďaľšieho vzdelávania a kariérneho rastu

Ponúkaný plat

850 - 1050 EUR

Upresnenie platových podmienok

Mzda: od 850€ btt./ mesačne + príplatky, pri odpracovaní štandardného mesiaca sa plat pohybuje okolo 990€ btt./mesačne

Termín nástupu do práce

od 1.1.2022

Termín ukončenia výberového konania

22.12.2021

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno