Klientsky špecialista

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Do nášho obchodného tímu v spoločnosti Allianz hľadáme serióznych a ambicióznych kolegov na dlhodobú spoluprácu.
Fungujeme bezproblémovo aj počas COVID-19.
Spoločnosť Allianz je najväčšia poisťovňa na Slovensku a patrí medzi najlepšie a najkvalitnejšie spoločnosti vo svete. Zaoberá sa inovatívnym poisťovníctvom a investíciám.

Náplň práce:
- prezentácia a predaj produktov,
- aktívne telefonovanie novým klientom a existujúcim klientom Allianz,
- obchodné stretnutia s klientami za účelom predaja produktov, nadväzovanie dôverných vzťahov s klientami,
- účasť na školeniach, poradách.

Benefity a ďalšie výhody:

- motivujúce finančné ohodnotenia (priemerný príjem 1700€, šikovný a aktívny obchodník vie mesačne zarábať 3000€-5000€)
- jedna z najlepšie platených prác v SR
- bezplatné školenia a firemné akcie (aj v zahraničí)
- kariérny rast (pre skúsenejších uchádzačov v oblasti predaja možnosť manažérskej pozície)
- kvartálne, ročné a iné pravidelné finančné bonusy
- práca aj s kombináciou home office

Informácie pre uchádzača:

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.
V prípade záujmu nám pošlite Váš aktuálny životopis na e-mail: email

Všeobecne požadované znalosti:

- samostatnosť (vieš samostatne pracovať a sám si určovať úlohy),
- komunikatívnosť a príjemné vystupovanie,
- zodpovednosť,
- aktívny pracovný prístup (chceš rásť finančne aj osobne)

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno