Vaša práca
je naším poslaním.

Pracuj ako operátor/ka výroby v 1 alebo 2 zmennej prevádzke. Doprava a ubytovanie zo širokého okolia zdarma!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- Montáž automobilových svetlometov z jednotlivých dielov a výroba týchto komponentov

- Obsluha výrobných zariadení a montážnych liniek

- Kontrola kvality a funkčnosti hotových výrobkov

- Práca na 1,2 alebo 3 zmeny

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 750€ + variabilná zložka mzdy 15 %

Benefity a ďalšie výhody

- Bezpečené pracovné prostredie
- Navýšenie základnej mzdy po 6.mesiacoch na 800 €
- Príplatky podľa zákonníka práce
- Variabilná odmena do výšky 15 %
- Dovolenková a vianočná prémia v hodnote 500 €
- Využitie bezplatnej autobusovej dopravy zo smerov- Partizánske, Bánovce nad Bebravou, Topoľčany, Klátová Nová Ves...
- Poskytnutie ubytovania zdarma
- Stravovanie priamo v podnikovej jedálni, kde máme na výber menu zo 4 jedál za sumu 0,69 EUR
- Možnosť čerpania pravidelných záloh
Kontaktovaní budú všetci uchádzači, ktorí nám zašlú CV. V krátkom čase ich odporúčame na osobný pohovor.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- Manuálna zručnosť

- Dobrý zdravotný stav

- Flexibilita

- Práca vhodná aj pre šikovných absolventov

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie