custom-banner

Hľadáme redaktora/redaktorku/editora pre portál Regiony.zoznam.sk

06.12.2021 Zoznam, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislavský kraj; Bratislava
Pozícia / odvetvie: Média a žurnalistika; Editor, Redaktor
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 - 1300 EUR
Výška mzdy bude upresnená na pohovore a bude sa odvíjať od tvojich schopností a skúseností.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Máš všeobecný prehľad? Nebojíš sa práce v teréne? Si zvedavý človek, ktorý má príjemné vystupovanie a vie dobre komunikovať? Staň sa redaktorom portálu regiony.zoznam.sk

Tvojou úlohou bude:
- vyhľadávanie zaujímavých tém,
- získavanie tipov a kontaktov,
- písanie vlastných textov,
- fotografovanie a natáčanie videí.

Dobrý redaktor či redaktorka musí sledovať dianie neustále, preto sa na tejto pozícii budeš s kolegami striedať na denných a víkendových službách. Všetko ti podrobne vysvetlíme na pohovore.

Benefity a ďalšie výhody:

- Pružný pracovný čas
- Služobný notebook
- Homeoffice časť pracovného týždňa
- Stravné nad rámec zákona v plnej výške hradené zamestnávateľom
- Vstupenky na kultúrne podujatia

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Word

- prehľad a orientácia v oblasti domáceho a zahraničného diania
- proaktívny prístup,
- vzdelanie so zameraním na žurnalistiku či masmédiá, prípadne vybudovaná sieť kontaktov je výhodou,
- samostatnosť, odolnosť voči stresu, schopnosť pracovať pod časovým tlakom,
- schopnosť rýchlo a flexibilne reagovať na zmeny alebo neplánované požiadavky,
- výborná znalosť slovenského jazyka a štylistiky
- výborné komunikačné a organizačné schopnosti