Si študentom VŠ? Hľadáme brigádnikov do podateľne (5,40 EUR brutto/hod.)

Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Pracovisko: ZSE, Čulenova 6

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme brigádnika do Podateľne na dlhšie obdobie s nástupom od 1.1.2022. Ak si VŠ študentom dennej formy štúdia, tak sa prihlás!
Stačí, ak nám vyplníš dotazník a priložíš potvrdenie o návšteve školy.

Ide o administratívnu prácu, kde Tvojou úlohou bude:
• Evidencia prijatej pošty v systéme E-spis
• Skenovanie dokumentov

Ako budeš pracovať?
• Rozsah práce: každý druhý týždeň (40 hodín týždenne)
• Pracovný čas: Po - Pia, 7:00 - 15:30 hod. (študentov vieme uvoľniť na zápočet, skúšku)

Ponúkaný plat

5 EUR

Upresnenie platových podmienok

5,40 EUR brutto/hod.

Termín nástupu do práce

1.1.2022

Termín ukončenia výberového konania

20.12.2021

Druh pracovného pomeru

skrátený úväzok

Informácie pre uchádzača

Dohoda o brigádnickej práci študentov (20 hodín týždenne)
Žiadosti zasielajte do: 20.12.2021

Požiadavky na zamestnanca

Všeobecne požadované znalosti

Ďalšie požiadavky:
*Zodpovednosť
*Ochota
*Flexibilita

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie