Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Pracovník vo výrobe svetlometov. Práca na 1 alebo 2 zmeny so mzdou až 870 € + doprava zdarma! Vhodné aj pre absolventov! Možnosť ubytovania.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- Montáž automobilových svetlometov z jednotlivých dielov a výroba týchto komponentov

- Obsluha výrobných zariadení a montážnych liniek

- Vizuálna kontrola a balenie hotových výrobkov

- Práca na 3 zmeny

- Práca v stoji

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 750€ + variabilná zložka mzdy 15 % = 870 €

Benefity a ďalšie výhody

Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti s najmodernejšími technológiami. - Príjemné pracovné prostredie
- Navýšenie základnej mzdy po 6 mesiacoch na 800 €
- Príplatky podľa zákonníka práce - Variabilná odmena do výšky 15 %
- Dovolenková prémia 500 € + vianočná prémia 500 €
- Využitie bezplatnej autobusovej dopravy zo smerov- Partizánske, Bánovce nad Bebravou, Topoľčany...
- Poskytnutie ubytovania zdarma
- Stravovanie priamo v podnikovej jedálni, kde máme na výber menu zo 4 jedál za sumu 0,69 EUR
- Možnosť čerpania záloh

Kontaktovaní budú všetci uchádzači, ktorí nám zašlú CV. V krátkom čase ich odporúčame na osobný pohovor.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- Manuálna zručnosť

- Dobrý zdravotný stav

- Ochota pracovať na 1 alebo 2 zmeny

- Flexibilita

- Skúsenosť s prácou operátora výroby
- výhodou

Pracovná pozícia je vhodná aj pre šikovných absolventov. Radi zaškolíme a vysvetlíme pracovnú náplň a pracovné postupy.

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie