custom-banner

6,00 €/hodina, zmeny na výber, výplata ešte pred Vianocami! Vychystávanie tovaru v sklade v Ivanke pri Dunaji.

04.12.2021 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Distribučný sklad Senecká cesta
Pozícia / odvetvie: Špedícia, doprava a logistika; Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 5,40 EUR/hod.
suchý sklad 5,40 EUR/hod. + príspevok na dopravu 1,50 €/1 zmena (celkom 5,60 EUR/hodina) • chladený sklad 5,80 EUR/hod. + príspevok na dopravu 1,50 €/1 zmena (celkom 6,00 EUR/hodina)
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce:
• Kompletovanie tovaru podľa objednávok pomocou skenera
• Balenie tovaru na paletách
• Označovanie paliet - štítkovanie, zavážanie zabalených a označených paliet do
expedičnej plochy
• Práca na jednu zmenu 6:00-14:30 alebo 9:30-18:00 v sklade
Na prácu Vás zaučíme!!! Nepotrebujete prax.

Benefity a ďalšie výhody:

• príspevok na dopravu
• týždenné vyplácanie
• dlhodobá brigáda

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

• fyzická zdatnosť
• zodpovednosť
• ochota pracovať na dve zmeny
• prax v logistike alebo v obchode vítaná