custom-banner

Máme pre teba a tvojich priateľov brigádu v novootvorenom sklade v Senci, mzda 5€/h

04.12.2021 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Diaľničná cesta Senec
Bratislavský kraj
Pozícia / odvetvie: Špedícia, doprava a logistika, Výroba; Robotník, Skladník, Vedúci technického oddelenia
Ponúkaný plat (základná mzda): 5,00 EUR/hod.
5€/h + dochádzkový bonus 50€/týždeň + príplatky za prácu v noci, cez víkend a v sviatok + doprava zdarma
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Tvojou úlohou bude:

- kontrola kvality tovaru
- vykladanie, balenie a skenovanie tovaru
- pomocné práce (upratovanie, lepenie štítkov a pod.)

Benefity a ďalšie výhody:

- práca v novom modernom sklade
- možnosť pracovať cez víkendy
- dochádzkový bonus 50€/týždeň (podmienka odpracovať 5 zmien vrátane soboty, možnosť vybratia 1 dňa voľna v týždni na miesto soboty)
- doprava z okolia zdarma
- zálohy

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

- máš 18 rokov?
- máš chuť pracovať v sklade?

Tak neváhaj a kontaktuj nás ako mnohí iný!