custom-banner

Technológ (Ref. č.: 6-18-37399)

03.12.2021 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nové Mesto nad Váhom
Nové Mesto nad Váhom
Pozícia / odvetvie: Automobilový priemysel; Technológ
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 - 1400 EUR
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- vytvára nové a vylepšuje existujúce technologické a pracovné postupy, vykonáva dohľad nad ich dodržiavaním, koordinuje samotný proces implementácie vo výrobe
- vytvára nové artikle pre nové výrobky a k nim navrhuje materiálové kusovníky, vrátane ERP (SAP) systému
- vypracováva špecifikácie výrobkov
- navrhuje baliace predpisy a optimalizuje baliace materiály
- navrhuje opatrenia na optimalizáciu výrobných procesov s cieľom eliminovať možné nedostatky
- vypracováva a aktualizuje technologickú a výkresovú dokumentáciu
- určuje a kontroluje normy spotreby materiálu, analyzuje odchýlky a navrhuje nápravné opatrenia
- testuje nové materiály a komponenty, koordinuje pokusy, vedie dokumentácie, komunikuje s dodávateľmi
- potvrdzuje prípadnú zámenu používaných materiálov v súlade s predpísanou špecifikáciou výrobku,
- spolupacuje na hore uvedených úlohách v rámci celej skupiny, v prípade harmonizácie štandardov a pod.

Benefity a ďalšie výhody:

- mzda závisí od praxe a skúseností uchádzača
- 13. a 14. plat
- DDP
- bohatý sociálny program

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

- technické vzdelanie
- drive
- vhodné aj pre absolventa