Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

!Bardejov! Hľadáme výpomoc pre supermarket. Doklad tovaru + pomocné práce na predajni.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bardejov

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme šikovného zamestnanca na výpomoc v supermarkete.
Zabezpečenie plynulého dokladu tovaru a potravín v supermarkete.
Pracuje sa od 4.12.2021
Práca je na TPP (vhodné pre študentov 18+ alebo popri zamestnaní).

Upresnenie platových podmienok

4,69 €/h brutto + príplatky podľa zákonníka práce + stravné lístky

Benefity a ďalšie výhody

- zmluva na TPP
- stravné lístky
- príplatok za nočnú

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- skúsenosť s prácou v potravinách na podobnej pozícií

- preukaz na prácu s potravinami alebo hygienické minimum

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie