custom-banner

Manažér skladu (Ref. č.: 3-24-38571)

20.01.2022 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska
Miesto práce: Poprad
Poprad
Pozícia / odvetvie: Vrcholový manažment; Vedúci obchodnej skupiny
Ponúkaný plat (základná mzda): 1300 - 2000 EUR
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- tvorba návrhov stratégie a koncepcie riadenia strediska
- dodržiavanie rozpočtu strediska, plánovanie nákladov, optimalizácia a efektivita nákladov a s tým súvisiaca kontrola
- inventarizácia skladu, plnenie zákonných požiadaviek
- supervízia a zodpovednosť za skladové hospodárstvo a s tým spojené služby koncovému zákazníkovi (vyskladnenie)
- vedenie strediska po personálnej, technickej a organizačnej stránke
- tvorba motivačných systémov a spôsobov odmeňovania zamestnancov
- tvorba náplne práce zamestnancov
- komunikácia a spolupráca s top manažmentom spoločnosti
- komunikácia a spolupráca so štátnymi kontrolnými orgánmi
- zabezpečenie riadneho a včasného príjmu a vydaja tovarov a výrobkov
- navrhovanie a realizácia opatrení na odstránenie zistených nedostatkov v činnosti skladu
- obchodné rokovania s dodávateľmi prevádzkových tovarov a služieb za účelom tvorby vhodných podmienok práce skladu

Benefity a ďalšie výhody:

- práca v silnej a stabilnej spoločnosti
- bezplatné stravovanie a teplé nástroje
- vianočné a letné odmeny
- služobný telefón aj na súkromné účely
- služobné auto aj na súkromné účely
- flexibilná pracovná doba
- teambuildingové aktivity
- príspevky na voľnočasové aktivity (lyžovanie, plávanie, hokej...)
- ďalšie vzdelávanie
- tovary s výraznou zamestnaneckou zľavou

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

- relevantná skúsenosť s vedením skladu ( potravinársky priemysel výhodou )
- manažérske a organizačné schopnosti
- líderské predpoklady
- schopnosť nastavovať systémy, procesy a postupy
- schopnosť visť tím, motivovať, komunikovať a budovať vzťahy s kolegami
- orientácia na zákazníka
- pozitívny prístup ku zmenám

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.