Vaša práca
je naším poslaním.

Montážnik strojárenských zostáva na 1 zmenu na živnosť vo Veľkom Záluží pri Nitre! Nástupný plat 8€/h

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Šaľa; Hlohovec, Nitra, Sereď

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- Montáž strojárskych zostáv podľa výkresovej dokumentácie
- vizuálna kontrola úplnosti dielov a hotových výrobkov

Upresnenie platových podmienok

8€/h

Benefity a ďalšie výhody

- Motivujúce platové ohodnotenie - Dobrá pracovná atmosféra a sociálne zázemie - Malá rodinná firma - Práca na jednu zmenu - Práca v stabilnej spoločnosti - Práca na živnosť

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

živnosť

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- technické myslenie
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie so strojárskym zameraním
- organizovaný a samostatný spôsob práce
- flexibilita

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie