Práca priamo vo Vrábľoch ako operátor/ka lisovania

30.11.2021 Manuvia a.s.

Miesto práce: Slovenská republika; Okres Levice; Komárno, Levice, Nové Zámky, Vráble
Pozícia / odvetvie: Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení, Operátor výroby, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,99 EUR/hod.
3,99 € + bonusy a príplatky podľa ZP, dochádzka, výkon
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 7

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

V súčasnosti prebieha výroba dielov do karosérií:
diely do bezpečnostných výstuh, blatníkov, podláh a striech.

Benefity a ďalšie výhody:

Práca na TPP
3 - 4 zmenná prevádzka / 8 hod.
Stravovanie zabezpečené v podniku
Starostlivosť koordinátora
Zabezpečená doprava z rôznych smerov: Nové Zámky, Komárno, Gbelce, Levice
Ubytovanie: prvý pol rok ZDARMA

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

Životopis
Manuálna zručnosť
Spoľahlivosť