Koordinátor kvality - Nemocnica Michalovce

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Michalovce
Michalovce

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Koordinátor kvality spoluzodpovedá za riadenie kvality zdravotnej starostlivosti v nemocnici s dôrazom na bezpečnosť pacientov. Spolupracuje s vedúcimi pracovníkmi na implementácii a riadení procesov v zdravotníckom zariadení, zodpovedá za kontrolu kvality, výkon interných auditov, implementáciu vnútorných predpisov a podieľa sa na kontinuálnom zvyšovaní kvality poskytovanej starostlivosti.  Vyžaduje sa zdravotnícke vzdelanie, znalosť práce s počítačom (MS Office, internet). Výhodami je: * znalosť legislatívy súvisiacej s poskytovaním zdravotnej starostlivosti jej kvalitou a bezpečnosťou * znalosť systémových požiadaviek (napr. SAK, ISO a pod.) a  * skúsenosti s riadením systému kvality.

Ponúkaný plat

1087 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- príjemný profesionálny kolektív
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, skrátený úväzok

Informácie pre uchádzača

Telefonicky budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno