Upratovačka- Poliklinika ProCare - Žiar nad Hronom

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Žiar nad Hronom

Pozícia / odvetvie

Upratovačka

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

-Zodpovedať za dodržiavanie čistoty v zmysle hygienicko-epidemiologických režimov príslušného prevádzkového poriadku,  -svedomito a starostlivo vykonávať činnosti nariadené nadriadeným, pričom pracovník nesie plnú zodpovednosť za splnenie zadaných úloh.

Ponúkaný plat

3.58 EUR/hod.

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

brigáda, skrátený úväzok

Informácie pre uchádzača

Ponúkaná hodinová mzda: 3,58 €/ dohoda o vykonaní práce. Ak Vás naša ponuka zaujala prosím zašlite nám Váš štrukturovaný životopis a žiadosť. Budeme Vás kontaktovať a radi zodpovieme na Vaše otázky. Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

Bezúhonnosť Flexibilita Organizačné schopnosti a schopnosť plánovať Tímovosť Zodpovednosť

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno