Pomocný pracovník v ZZ/ Sanitár - OAMIS - Dunajská Streda

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Dunajská Streda

Pozícia / odvetvie

Sanitár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pomocné práce s pacientmi v nemocnici na novom oddelení OAMIS.  Moderné, nové oddelenie so špičkovým vybavením a špičkovým personálom - "Patrite aj vy ku špičke!" Potrebujeme plne obsadiť ODDELENIE ANESTEZIOLÓGIE A MULTIODBOROVEJ INTENZÍVNEJ STAROSTLIVOSTI. Ide o novo vzniknuté oddelenie, ktoré spája JIS interné, JIS ortopedické a JIS chirurgické.

Ponúkaný plat

623 - 773 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- podpora Vašej kvalifikácie/rastu - motivujúce a spravodlivé mzdové ohodnotenie - perspektívne a stabilné zamestnanie vo Vašom regióne - spolupatričnosť zamestnancov a dobré medziľudské vzťahy

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, skrátený úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk

Všeobecne požadované znalosti

Bezúhonnosť Diskrétnosť, samostatnosť, precíznosť a proaktivita, Tímovosť dôslednosť Zodpovednosť

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno