#TsmeMy

    Digital špecialista/-ka junior

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislavský kraj; Bratislava
    Bajkalská 28

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Chceme, aby náš web a aplikácie boli to najlepšie, s čím slovenský zákazník príde do kontaktu. Do nášho webového tímu hľadáme digital špecialistu/-ku, ktorý nám bude pomáhať túto víziu napĺňať.

    Čomu sa budete venovať:

    • podieľať sa na tvorbe nášho webu, na zvyšovaní konverzie a zlepšovaní customer experience zohľadňujúc UX a design orientovaný na zákazníka v inšpiratívnom tíme
    • pod palcom budete mať časť nášho webu
    • spolupracovať pri zadaniach budete s naším interným UX tímom, web designérom, developermi, produktovým oddelením a ďalšími tímami vo firme a s našimi agenturami
    • reportingu a analýze výsledkov (Google Analytics, HotJar a ďalšie) a následnému vylepšovaniu na základe zistení

    Čo od Vás očakávame:

    • Samostatnosť, flexibilitu a proaktivitu
    • Zodpovednosť a doťahovanie projektov a úloh do konca
    • Kreatívne myslenie
    • Komunikačné zručnosti
    • Myslenie otvorené netradičným riešeniam
    • Analytické schopnosti a dôraz na detail

    Odborná prax/skúsenosti:

    • min.1 rok v online marketingu
    • znalosť digitálneho prostredia
    • skúsenosť s vedením projektu
    • skúsenosť s web analytickými nástrojmi
    • skúsenosť s ecommerce, prípadne produktovým manažmentom výhodou

    Čo vám ponúkame

    • Smartphone: Vyberte si telefón a získajte naňho kompenzáciu každé 3 roky až do 900 €.
    • Zamestnanecký paušál: Dátujte neobmedzene, telefonujte a SMSkujte za zvýhodnenú cenu na súkromné či pracovné účely.
    • Bonusy a odmeny: Šikovnosť sa cení! A to odmenami za individuálny výkon. Navyše, ak sa firme bude dariť, máte šancu získať aj ročný bonus do výšky 15 %.
    • Telekom zľavy: Využite znížené ceny našich produktov a služieb pre rodinu a blízkych.
    • Zľavy u partnerov: Užite si zľavy na nákup produktov a služieb u našich partnerov.
    • Dovolenka a oddych: Relaxujte so 4 dňami osobného voľna navyše.
    • MultiSport: Športujte alebo relaxujte so svojimi najbližšími zadarmo či so zľavami vďaka karte MultiSport.
    • Náhrada príjmu počas PN: Pri dočasnej PNke trvajúcej max. 2 týždne vám nahradíme príjem vo výške 80 % denného vymeriavacieho základu.
    • Zdravotná starostlivosť: Dbajte o svoje zdravie za zvýhodnenú cenu s nadštandardnou starostlivosťou v našom zmluvnom zariadení.
    • Vzdelávanie a rozvoj: Rozšírte svoje obzory s internou T-Univerzitou, ktorá ponúka bohatý výber kurzov.
    • Pomoc pri životnej situácii: Skúša vás život? Podporíme vás jednorazovou finančnou pomocou pri nepriaznivej životnej situácii.
    • Psychologická poradňa: Čelíte ťažkostiam v súkromnom alebo v pracovnom živote? Zdôverte sa odborníkovi anonymne cez telefón alebo online.
    • Gastro karta: Pochutnajte si na skvelom obede s príspevkom 4,50 € na každý pracovný deň.
    • Rekreačný príspevok: Budete s nami 2 roky? Príspevok na rekreáciu máte vo vrecku.
    • Dôchodkové sporenie: Pripravte sa na jeseň života s príspevkom na poistenie už po prvých 3 mesiacoch u nás.

    Informácie o výberovom konaní

    Zaujala vás táto ponuka? Do výberu sa môžete prihlásiť kliknutím na „Mám záujem o túto pozíciu“ a vyplniť formulár.
    Budeme radi, ak nám napíšete aj pár riadkov o tom, čo vás na tejto pozícii zaujalo.

    Ponúkaný plat

    1200 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    Finálna výška mzdy závisí od vedomostí a skúseností kandidáta

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Nie

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!