custom-banner

Opatrovateľ/ka pre seniorov v Bratislave / možnosť práce na turnusy/ UBYTOVANIE ZABEZPEČENÉ

20.01.2022 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Miesto práce: Bratislava IV
Bratislava
Pozícia / odvetvie: Domáca opatrovateľka, Sanitár, Sestra, Zdravotná sestra
Ponúkaný plat (základná mzda): 750 - 1350 EUR
osobne hodnotenie + nadčasy
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Komplexná opatrovateľská starostlivosť o seniorov. Ponúkame prácu v zariadení na 12 hodinové zmeny (denné a nočné) na trvalý pracovný pomer.

Benefity a ďalšie výhody:

Možnosť pracovať aj bez opatrovateľského kurzu ako asistent opatrovateľa (možnosť absolvovania
opatrovateľského kurzu dodatočne).
Príjemné pracovné prostredie. Ubytovanie zabezpečene 30€ /mesiac., vedľa miesta výkonu práce.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

Schopnosť vcítiť sa do druhých ľudí, pružne reagovať v rôznych situáciách, pozitívny vzťah k seniorom, zdravotná spôsobilosť, výpis z registra trestov.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Oblasť pôsobenia:

Ostatné poskytovanie ľudských zdrojov

Adresa:

EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Mlynské Nivy 70
Bratislava
Slovenská republika
www.e-personal.eu

Kontaktné údaje:

Eva Križovenská
Mlynské Nivy 70, Bratislava, 82105, Slovenská republika
Tel: 0948 002 048