Referent spisovej služby na polovičný úväzok, práca každý druhý týždeň

Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
ZSE, Čulenova 6

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Do podateľne hľadáme zamestnancov na trvalý pracovný pomer so skráteným pracovným úväzkom.

Pracovná doba: každý druhý týždeň (Po - Pia), 7:00 – 15:00 hod. (pevne určené)

Náplň práce:

• Prijímať zásielky určené pre skupinu E.ON SK dodané externými spoločnosťami, alebo podané interne
• Spracovávať ich a evidovať v príslušnom systéme (E-SPIS), resp. v osobitnej evidencii a prideľovať ich organizačným útvarom
• Spracovávať odchádzajúce poštové zásielky v systéme a podávať ich na distribúciu externým spoločnostiam, resp. kuriérom
• Nárazové spracovávanie kampaní/výpovedí, prípadne iných požiadaviek podľa potrieb interného zákazníka
• Spracovávať reporty o počte podaných/odoslaných zásielok, o nákladoch na poštovné, pripravovať podklady na fakturáciu
• Digitalizovať (skenovať) prijaté zásielky v zmysle platných metodických pokynov, vykonávať reprografické práce

Ponúkaný plat

510 EUR

Upresnenie platových podmienok

510 EUR + 10 % ročná výkonnostná odmena

Benefity a ďalšie výhody

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Fond pracovného času 37,5 hod. týždenne
• Silný sociálny program
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Osobný účet – finančné prostriedky určené na vašu regeneráciu 1050 EUR brutto ročne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Široká ponuka interných a externých školení
• Športové kluby a podujatia pre vás aj vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Bezplatná poradňa pre zamestnancov (psychologická, finančná, právna)
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Termín nástupu do práce

15.12.2021/dohodou

Termín ukončenia výberového konania

3.12.2021

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Žiadosti zasielajte do: 03.12.2021

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Iné znalosti

Microsoft Excel, Microsoft Outlook

Všeobecne požadované znalosti

Ďalšie požiadavky:
*znalosť registratúry a strojopis je veľkou výhodou

Počet rokov praxe: 0

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie