Interný balíkový doručovateľ - Galanta

26.12.2021 Slovenská pošta, a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Galanta
Trnavský kraj; Okres Galanta; Galanta
Pozícia / odvetvie: Špedícia, doprava a logistika; Logistik, Poštový doručovateľ, Vodič osobného vozidla
Ponúkaný plat (základná mzda): Základná mzda - 660€ (brutto)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Zabezpečuje doručovanie vybraných druhov zásielok prostredníctvom motorového vozidla ( oprávnenie typu B) s využitím vhodných mechanizačných zariadení a výkon iných činností spojených s hmotnou zodpovednosťou vrátane triedenia zásielok na doručovanie v rámci oblastného uzla, poskytovanie informácií v zmysle poštových podmienok a pod. Práca s bremenami.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie

Vodičské oprávnenie:
B

Špeciálne zručnosti:
nevyžaduje sa