Vedúci hodnotenia chodu ES

Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre tím hodnotenia chodu ES hľadáme skúseného vedúceho, ktorý je orientovaný na tím a na jeho vedenie a zároveň bude zabezpečovať nasledujúce činnosti:
Navrhovať koncepcie a optimalizácie a po schválení koordinovať a kontrolovať:
• proces hodnotenia chodu distribučnej siete VVN, VN, NN
• tvorbu analýz, vývoj a implementáciu zmien v IS súvisiacich s hodnotením chodu distribučnej siete
• sledovať zmeny v legislatíve a zabezpečovať implementáciu zmien z nich vyplývajúcich pre štandardy kvality distribúcie EE
• procesy pre plnenie štandardov kvality distribúcie EE, zabezpečovať zavedenie nápravných opatrení s príslušnými úsekmi
• publikovať správy z oblasti spoľahlivosti a štandardov kvality z úseku Dispečerského riadenia voči internému i externému prostrediu (ÚRSO ) v zmysle platnej legislatívy
• tvoriť podklady pre "Ročnú správu"
• zabezpečovať aktuálnosť platných pracovných postupov a smerníc z oblasti systému riadenia porúch a odstávok, spoľahlivosti a riadenia procesov vzhľadom na dodržiavanie štandardov kvality pre distribúciu EE

Ponúkaný plat

2488 EUR

Upresnenie platových podmienok

od 2488 EUR brutto v závislosti od skúseností kandidáta + 15 % ročná výkonnostná odmena

Benefity a ďalšie výhody

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Fond pracovného času 37,5 hod. týždenne
• Silný sociálny program
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Osobný účet – finančné prostriedky určené na Vašu regeneráciu 1 050 EUR brutto ročne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Široká ponuka interných a externých školení
• Športové kluby a podujatia pre Vás aj Vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Termín nástupu do práce

dohodou

Termín ukončenia výberového konania

22.1.2022

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Žiadosti zasielajte do: 22.01.2022

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Iné znalosti

Microsoft Access, Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word

Všeobecne požadované znalosti

Ďalšie požiadavky:
*Zodpovedný prístup a spoľahlivosť
*Zmysel pre detail
*Orientácia na výsledok
*Schopnosť spolupracovať
*Osvedčenie §21,22 bez obmedzenia výhodou
*Znalosť SAP - moduly PM , IS-U, CRM , BI výhodou

Počet rokov praxe: 6

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B