NAY a.s.
Nay Elektrodom

Staň sa členom nášho tímu NAYlepších Administrátorov expedície a zarob si priemerne 1 350 € mesačne

NAY a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Senec
Prologis Park Senec

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- zabezpečenie zosúladenia potrieb Centrálneho skladu a obchodných domov na návoz, zásobovanie, zvoz tovaru

- zabezpečenie produktivity práce zamestnancov, efektívneho využívania skladových priestorov a ochrany priestorov

- zabezpečenie a zodpovednosť za dodržiavanie predpisov bezpečnosti práce a požiarnej ochrany

- riadenie zamestnancov Centrálneho skladu

- zabezpečenie dodržiavania ustanovení Zákonníka práce v aktuálnom znení

- vykonávanie činností v súlade s internými smernicami spoločnosti

- plnenie úloh nadriadeného pre zabezpečenie plynulého chodu Centrálneho skladu

Ponúkaný plat

1000 EUR

Upresnenie platových podmienok

1000€ (1000€ fix + bonus) 1350€ v priemere

Benefity a ďalšie výhody

Benefity pre Váš komfort:

  • MZDA vždy načas
  • Práca v DYNAMICKOM kolektíve
  • SOCIÁLNE ISTOTY a práca v úspešnej stabilnej spoločnosti
  • Možnosť KARIÉRNEHO rastu
  • Preplácané NADČASY
  • MOTIVAČNÉ finančné ohodnotenie – výška tvojej odmeny závisí len od Teba
  • Možnosť získať DOVOLENKU naviac pre lojálnych zamestnancov

Finančné benefity a dary:

  • Zamestnanecké ZĽAVY na predávaný sortiment
  • DARČEK pri narodení dieťaťa a mikulášsky balíček
  • PRÍSPEVOK pri životných udalostiach a jubileách
  • Odmena pri príležitosti PRACOVNÉHO JUBILEA
  • Mimoriadne ODMENY za mimoriadny prínos pre firmu
  • ODMENA za program ODPORUČ ZNÁMEHO
  • Vecný DAR pre najlepších zamestnancov

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Termín ukončenia výberového konania

24.12.2021

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme IBA kandidátov, ktorí na základe zaslaných materiálov boli vybraní do ďalšieho kola.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Iné znalosti

Hospodárska korešpondencia, Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word, Skladové hospodárstvo

Všeobecne požadované znalosti

  • prax s riadením ľudí nutná
  • prax v sklade/logistike veľká výhoda
  • zodpovednosť, samostatnosť a spoľahlivosť
  • prax s programom SAP výhodou

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie