Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Skladník s NZV na jednu zmenu (ranná/poobedná/nočná) - možnosť zárobku až 1200€ (Sereď)

TRANSFER International Staff k.s.25.01.2022

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- príprava tovaru na základe objednávok predajní a spracovanie prijatých objednávok

- dopravenie hotových paliet na príslušné stopy výdaja tovaru

- zaistenie nákladu na prepravu (fóliovanie,balenie paliet)

- podpora pri inventúrach skladu

Pracovný čas, možnosť výberu zmennosti:

- ranná: 08:00-14:30

- poobedná: 14:00-22:00

- nočná: 17:00-24:00

Upresnenie platových podmienok

5,94€/hod. (Priemerný plat 900 až 1200 € mesačne + stravné lístky 4€/deň)

Benefity a ďalšie výhody

Priemerný mesačný zárobok 1000€ brutto
Stravné lístky v hodnote 4€
Možnosť týždenných záloh
Možnosť prestupu do kmeňa po skúšobne dobe

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

Podmienka
- skúsenosť s obsluhou elekrických vozíkov skupiny A,B,C,D
Preukaz na elektrický vozík skupiny A,B,C,D výhodou
Výpis z registra trestov
Potravinársky preukaz
Flexibilnosť
Dobrý zdravotný stav

Podmienka