Administratívny pracovník

24.11.2021 STOLAMED PLUS, s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Ružomberok
Pozícia / odvetvie: Administratívny pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 1056 EUR
Termín nástupu do práce: od 10.1.2022
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- telefonická a e-mailová komunikácia s klientami
- objednávanie spotrebného materiálu
- kontrola správnosti údajov na dokladoch
- príprava podkladov k verejnému obstarávaniu
- príprava cenových ponúk
- samostatné riešenie zverených pracovných úloh, zodpovednosť za ich priebeh a úspešné ukončenie
-plánovanie/organizovanie zákaziek
- podľa potreby vykonávanie všetkých ďalších úloh, ktoré súvisia s danou oblasťou práce

Benefity a ďalšie výhody:

40-hodinový pracovný čas, stravné lístky,

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word

organizovanosť, samostatnosť, zodpovednosť, tolerancia stresu, schopnosť riešenia problémov, profesionálna úroveň