Voľná pozícia OPERÁTOR SKLADU vo výrobe televízorov Nitra / práca vhodnejšia pre mužov (nástup HNEĎ). Ponúkame aj ubytovanie a dopravu

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitra

Pozícia / odvetvie

Skladník

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

OPERÁTOR SKLADU (INB vnútorný sklad) /muži/

• zameriava sa na zásobovanie výrobných liniek súčiastkami a materiálom
- manipulácia s tovarom v skladoch, nakladanie komponentov na výrobnú linku podľa protokolu, príprava komponentov na výrobnej linke podľa presných inštrukcií

Práca 8h. v 2-zmennej prevádzke bez nočných zmien

DOPRAVA:
Linka ZM 1: Zlaté Moravce - Neverice - Žirany - Nitra
Linka NR 1: Dechtice - J. Bohunice - Madunice - Leopoldov - Nitra
Linka NR 2: Trnava - Modranka - Nitra
Linka NR 3: Trakovice - Bučany - Vlčkovce - Lehota - Nitra
Linka NR 6: Trstice - Šaľa - Močenok - Cabaj-Čápor - Nitra
Linka NR 3 F: Trnava (Družba) - Nitra
Linka NR 2 flexi: Trnava - Sereď - Nitra

V prípade záujmu volajte:
Mgr. M. Valentíny, PhD. - 0908961969
Bezplatná linka - 0800500502

Ponúkaný plat

751 EUR

Upresnenie platových podmienok

4,76€ / hodinová hrubá mzda

Základná mzda - 751 € brutto + dochádzková prémia 110€ + výkonnostný bonus do výšky 55€ - celková mzda do výšky 916,- €. Po skúšobnej dobe plat do výšky 970,-€

Benefity a ďalšie výhody

Ponúkame:
- pracovná zmluva (plný úväzok)
- strava v závode
- možnosť záloh po odpracovaní 5 dní
- zmluvná doprava z okolia
- ubytovanie 1,20€ / noc
- doprava z ubytovne do práce a naspäť – zabezpečená /mesačník cca 20€/
- intenzívne zaškolenie k pracovnej pozícii
- bezplatné právne poradenstvo
- bezúročné mikropôžičky
- pracovné oblečenie, obuv zabezpečené
- sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
- celodenná starostlivosť koordinátora

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno