Elektromechanik s vyhl.50 Ostrava + nab.příspěvek 7000Kč

23.11.2021 P&P Construction s.r.o.
Ponuka je neaktívna, nedá sa na ňu reagovať.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Ostrava
Česká republika, Európska únia; Ostrava
Pozícia / odvetvie: Elektrotechnika a energetika; Elektromechanik
Ponúkaný plat (základná mzda): 180,00 CZK/hod.
HPP 180Kč/hod netto
Po zapracování navýšení až na 210Kč/hod netto
Termín nástupu do práce: od 24.11.2021
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

-Montáž elektrického zařízení do vagónů a propojování jednotlivých celků
-Zapojování rozvaděčů, řídících pultů, transformátorů, měničů apod
-Veškeré práce jsou prováděny dle výkresové dokumentace, schémat zapojení, návodů a technologických postupů

POŽADUJEME:
-Vyučení nebo praxi v oboru
-Platnou vyhlášku 50
-Znalost čtení výkresové dokumentace
-Pečlivost, samostatnost

NABÍZÍME:
-Práci ve stabilní a prosperující společnosti
-Odpovídají mzdové ohodnocení
-Náborový příspěvek 7000 Kč po odpracování 1 měsíce
-Stravování v podnikové jídelně a kantýně
-Dobrou dostupnost MHD

MZDA:

Benefity a ďalšie výhody:

Nástupní bonus 7 000 Kč

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie