Hľadáme manažéra pre oblasť Trnava

NN Životná poisťovňa, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Slovenská republika; Trnavský kraj
Trnava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Do nášho manažérskeho tíme v regióne Trnava, hľadáme kolegu, ktorého bude tiež baviť budovanie a vedenie tímu obchodníkov.
Vašou náplňou práce bude výber obchodníkov do svojho tímu v Trnave, ich následná adaptácia a rozvoj. Taktiež monitoring a zodpovednosť za obchodné výsledky, stanovené plány a ciele celej skupiny.
V regionálnom tíme v Trnave pracujú skúsení, lojálni, priateľskí a nápomocní manažéri. Budeme radi, keď do nášho tímu zapadnete aj vy. Príďte sa k nám pozrieť a zoznámiť sa s tým, ako u nás pracuje Unit manažér.

Ponúkaný plat

1500 EUR

Upresnenie platových podmienok

fix 1 rok + atraktívny provízny systém za vlastnú produkciu

Benefity a ďalšie výhody

Ako Ťa podporíme?

- fixom minimálne na jeden rok + atraktívne provízie, bez nároku na vrátenie našej investície
- flexibilitou v čase a mieste
- HR ti pomôže pri výbere správnych kandidátov
- získaš prístupy na pracovné portály, podporíme ťa zdrojmi kandidátov
- prispôsobili sme našu prácu aktuálnej situácii a pracujeme plne aj v online prostredí
- zázemím, podporou silnej a úspešnej medzinárodnej spoločnosti

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

živnosť

Informácie pre uchádzača

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám svoje CV kliknutím na "Reagovať na ponuku", každý životopis dôkladne zvážime.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, oslovení a na pohovor pozvaní budú len úspešní uchádzači.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov. Výberového pohovoru sa môžete zúčastniť aj video pohovorom.
Ďakujeme za váš záujem stať sa súčasťou NN.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie