Referent/-ka kvality

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Hľadáš stabilné zamestnanie v oblasti automobilového priemyslu? Práca na zmeny ti nie je cudzia a chceš nabrať nové skúsenosti? V tom prípade nám neváhaj zaslať svoj životopis!

Náplň práce bude:

- preverovanie výroby podľa aktuálnej dokumentácie s dôrazom na predchádzanie chybám a dané výsledky príslušne protokolovať (sériové merania, deštrukčné skúšky, výbrusy)
- uvoľňovanie výroby (prvého posledného vyrobeného kusu/dielu z produkcie na základe dokumentovaných požiadaviek a výsledok príslušne protokolovať (vrátane nastavovania/prestavovania výroby)
-  vypracovanie QM dokumentácie vo vlastnej oblasti zodpovednosti (napr. vizualizácie/ pracovné postupy, PLP a pod.) a v prípade nutnosti iniciovanie zmien dokumentov
- spolupráca pri vzorkovaní
- analýza interných a externých reklamácií
- sledovanie/ vyhodnocovanie dielov dodaných výrobou do blokačného skladu
- vykonávanie interných auditov výrobkov
- uvoľňovanie výroby (aktuálnu, ako aj výrobu uvoľnenú zmenovými majstrami) a výsledok príslušne dokumentovať

 Práca sa vykonáva od pondelka do piatku na 3 zmeny (06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 06:00).

Benefity a ďalšie výhody:

- garantovaný 13. plat – 1 plat navyše v priebehu aktuálneho roka
- stravné nad rámec zákona
- cestovný príspevok za každý odpracovaný deň
- podiel na zisku spoločnosti
- príspevok pri sobáši, pri narodení dieťaťa, narodeninový príspevok
- odmena za odporúčanie úspešného kandidáta vo výberovom procese
- ovocné dni, pitný režim
- odmena za zlepšovacie návrhy
- finančný príspevok a deň voľna pri pracovnom jubilee
- jazykové kurzy bezplatne pre zamestnancov (angličtina, nemčina)
- finančný vianočný príspevok
- organizácia športovo – zábavných podujatí pre zamestnancov a ich rodiny (Family day, vianočný večierok)
- skvelý kolektív a priateľská atmosféra :)

Informácie pre uchádzača:

Zaslaním môjho životopisu a motivačného listu, resp. inej dokumentácie beriem na vedomie, že spoločnosť PROPLUSCO spol. s r. o. bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom, a teda za účelom sprostredkovania zamestnania.

Súčasne beriem na vedomie, že moje osobné údaje budú zdieľané so spoločnosťou, pre ktorú sa uvedená pracovná pozícia obsadzuje.

Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia.

Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov https://proplusco.sk/ochrana-osobnych-udajov-gdpr

Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Viac pracovných pozícií nájdete na

Všeobecne požadované znalosti:

- stredoškolské vzdelanie - technického smeru
- min. 2 ročné skúsenosti vo výrobenej spoločnosti v oblasti kvality
- pokročilá znalosť práce s MS-Office (Excel, Power-Point, Outlook)
- mierne pokročilá znalosť NJ, AJ výhodou
- samostatnosť, zodpovednosť, presnosť, organizačné schopnosti, tímový hráč
- ochota pracovať na 3 zmeny

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou