Zdravotnícky záchranár-Urgentný príjem-Nemocnica Topoľčany

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Topoľčany
Topoľčany

Pozícia / odvetvie

Zdravotná sestra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Svet zdravia Nemocnica Topoľčany, a.s. je regionálna nemocnica, ktorá ponúka skvelé pracovné príležitosti. Staň sa súčasťou nášho ošetrovateľského tímu na urgentnom príjme a rozvíjaj sa kariérne ale aj osobnostne.  Očakávame od teba:  * poskytovanie komplexnej zdravotnej starostlivosti osobám v rozsahu štúdiom a praxou získaných vedomostí, zručností a štandardmi v ošetrovateľskej starostlivosti * výkon špecializovaných pracovných činností, samostatne podľa akreditovaného špecializačného študijného programu príslušného špecializačného odboru spojené s ošetrovateľskou starostlivosťou, ochranou, podporou a udržiavaním zdravia a špecializované pracovné činnosti v oblasti výchovy k zdraviu, vzdelávania a výskumu spojené s poskytovaním zdravotnej starostlivosti. * vedenie zdravotnej dokumentácie a ďalšej dokumentácie vyplývajúcej z platných právnych predpisov * práca s nemocničným informačným systémom

Ponúkaný plat

1146 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Budúcemu kolegovi ponúkame
- dôkladné zaškolenie v tíme - adaptačný proces prispôsobený individuálnym potrebám
- podporu kontinuálneho vzdelávania
- možnosť zapojiť sa do individuálnych rozvojových programov
- priateľský kolektív a rodinnú atmosféru
- jubilejné odmeny a príspevok zamestnávateľa do III. piliera podľa platných pravidiel
- benefity zamerané na rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás táto pozícia zaujala a spĺňate uvedené kvalifikačné predpoklady, prosím zašlite nám svoj štrukturovaný životopis. Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk

Všeobecne požadované znalosti

Bezúhonnosť Empatická komunikácia Flexibilita Organizačné schopnosti a schopnosť plánovať Schopnosť rozhodovať (riešiť krízové situácie)

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno