Hľadáme brigádnikov na pozíciu informátor/ka s nástupom ihneď v Bratislave, Nitre, Trnave, DS (viacero objektov)

06.12.2021 AMMT s.r.o.
Miesto práce: Trnava
Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Trnavský kraj; Bratislava, Okres Hlohovec, Okres Piešťany, Trnava; Dunajská Streda, Nitra
Pozícia / odvetvie: Pracovník strážnej služby
Ponúkaný plat (základná mzda): 5,60 EUR/hod.
- od 4,00€/h do 5€/h netto v závislosti od lokality + povinné zákonné príplatky.
Termín nástupu do práce: od 23.11.2021
Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok
Počet voľných miest: 4

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce:
- počítanie návštevníkov vstup OC formou tabletu

Mzda:
- od 4,00€/h - 5€/h v čistom v závislosti od lokality.

Pracovná doba:
- denné zmeny 12h

Všetky podmienky sa ďalej určujú na osobnom pohovore (termín nástupu, platové podmienky, náplň práce, pracovná doba atď.)

Pre viac informácií kontaktujte na +421 948 590 500

Benefity a ďalšie výhody:

Možnosť záloh raz mesačne.

Informácie pre uchádzača:

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Slovenský jazyk
Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

AMMT s.r.o., Slovenská Personálna agentúra

V súlade s ustanovením čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) sú Vaše osobné údaje spracúvané prevádzkovateľom AMMT, s.r.o., so sídlom Špitálska 4, 949 01 Nitra, Slovenská republika, IČO: 53258339 pre účely zmluvného vzťahu, vrátane predzmluvných vzťahov v súvislosti s obsadením voľnej pracovnej pozície, o ktorú ste prejavili záujem.

Bližšie informácie ohľadom spracúvania Vašich osobných údajov, Vašich práv ako dotknutej osoby nájdete v sekcii Ochrana osobných údajov na webovom sídle prevádzkovateľa www.agenturamamut.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania

Adresa:

AMMT s.r.o.
Špitálska 4
Nitra
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Šimanská
Špitálska 4, Nitra, 94901, Slovenská republika
Tel: +421948590500