custom-banner

Vodička / Vodič autobusu + 4000 EUR náborový príspevok do 26.11.2021!

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Bratislavský kraj
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1500 EUR
    7,37 EUR/hod.
    Priemerná mesačná mzda vodičov vrátane pohyblivej zložky, príplatkov a prípadných nadčasov je minimálne 1500 EUR. Nad rámec mzdy Vám poskytneme cestovné náhrady. 6,10 EUR je základná hodinová mzda + 1,27 EUR/h pohyblivá zložka mzdy - celkom 7,37 EUR/hod.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- viesť autobus a prepravovať cestujúcich v autobusovej doprave
- predávať cestovné lístky
- denne kontrolovať vozidlo

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- vodičský preukaz sk. D + KKV
- spoľahlivosť a zodpovednosť
- zdravotná a psychická spôsobilosť
- príjemné vystupovanie
- prozákaznícky prístup

Benefity a ďalšie výhody:

- GARANTUJEME - NÁBOROVÝ PRÍSPEVOK 4000 EUR vyplatený v prvej mzde, podmienený zotrvaním v pracovnom pomere na tri roky, pri podpise pracovnej zmluvy do 26. novembra 2021 a nástupe do pracovného pomeru najneskôr v tomto termíne + ďalších 600 EUR ak získaš a prinesieš aj kolegu. Príspevky sú hrubý príjem vyplácaný v mzde.
Viac info: https://arriva.sk/bratislava/vodic-vodicka-autobusu/

Ďalšie výhody:
- trvalý pracovný pomer v stabilnej nadnárodnej spoločnosti,
- odmeny pri životných a pracovných jubileách,
- Multisport karta,
- kultúrne a športové podujatia pre zamestnancova a rodinných príslušníkov,
- možnosť ubytovania

Informácie pre uchádzača:

Váš záujem nám môžete potvrdiť aj telefonicky na čísle +421 915 188 881.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o túto pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Všeobecne požadované znalosti:

- Kvalifikačná karta vodiča sk. D,
- výborné vodičské schopnosti,
- cit pre bezpečnú jazdu,
- dobrý zdravotný stav,
- rýchle a pohotové reakcie,
- komunikatívnosť a ústretovosť voči cestujúcim,
- dochvíľnosť - dodržiavať cestovný poriadok,
- základná technická zdatnosť

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie
  • Jazykové znalosti:
    Slovenský jazyk
  • Vodičský preukaz:
    D