Poďte si s nami privyrobiť do skladu s veselými ponožkami

16.11.2021 SYNERGIE TEMPORARY HELP s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Senec
Pozícia / odvetvie: Špedícia, doprava a logistika; Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 5 €/hod. + príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Poďte s nami pracovať do skladu s veselými ponožkami a pomôžte nám rozveseliť ďalších ľudí. Ponúkame Vám brigádu v sklade na 3 zmeny v Senci. Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nám poslať životopis a my Vás budeme kontaktovať.

Vašom náplňou práce bude:
* vychystávanie objednávok - ponožky, tričká, spodná bielizeň
* balenie tovaru
* manipulácia s tovarom
* práca so skenerom
* triedenie balíkov

Benefity a ďalšie výhody:

* pracovná obuv,
* pitný režim (káva/čaj/voda na pracovisku),
* každý týždeň čerstvé ovocie na pracovisku,
* veselý kolektív,
* bonus za odpracovanie 5 pracovných zmien/týždenne vo výške 50€.

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

* základné vzdelanie
* stredoškolské bez maturity
* stredoškolské s maturitou
* nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
* študent vysokej školy
* vysokoškolské I. stupňa
* vysokoškolské II. stupňa
* vysokoškolské III. stupňa