Asistent hygieny - Bratislava

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Hygienik

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

* zabezpečovať rozsah a náplň výkonu pracovnej zdravotnej služby a jej úloh v súlade s platnou legislatívou * navrhovať opatrenia, samostatne posudzovať a vypracovávať odborné stanoviská v oblasti PZS * posudzovať a hodnotiť riziká u zamestnávateľa z hľadiska možného vplyvu na zdravie zamestnancov * získavať základné údaje na úseku ochrany zdravia, ich prenos, uchovávanie a analýzy, vyhodnocovať výsledky, získavať spätné informácie a na základe získaných výsledkov navrhovať opatrenia

Ponúkaný plat

1000 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféru
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku. Telefonicky budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Ďakujeme Vám za prejavený záujem

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Všeobecne požadované znalosti

Flexibilita Schopnosť rozhodovať (riešiť krízové situácie) Zodpovednosť Tímovosť

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno