Čalúnnik - aj bez praxe, zaškolíme!

12.11.2021 LIND MOBLER SLOVAKIA, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Okres Krupina; Krupina
Pozícia / odvetvie: Čalúnnik, Operátor výroby, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,70 EUR/hod.
- Nástupná mzda brutto - 4,70 € / hod. (po zaškolení úkolová mzda 5,25 -6,25 € / hod.)
- Prémie od 0-15% zo základnej hodinovej mzdy
- Poobedný príplatok 0,55 € / za hod. v poobednej zmene
- Odmena za dochádzku 0,40€/0,80€ za každú odpracovanú hodinu
Termín nástupu do práce: od 3.1.2022
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín ukončenia výberového konania: 31.12.2021
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Čalúnenie sedacích súprav
- Obliekanie sedákov, vankúšov, záhlavníkov a operadiel
- Základné čalunnícke práce podľa zadania

Pracovná doba:
ranná zmena 06.00h - 14.00h
poobedná zmena 14.00h - 22.00h

Benefity a ďalšie výhody:

- Ročná odmena v závislosti od hospodárskeho výsledku firmy
- Príspevok na nápojové automaty
- Príspevok na masáže 2x za mesiac
- Zvýhodnené stravovanie
- Zľavy na vyrábané produkty
- Ubytovanie zabezpečené

Ďakujeme všetkým, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky a prejavili o pracovnú pozíciu svoj záujem. Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať len vybraných uchádzačov. Výberové konanie prebieha formou osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno