Vaša práca
je naším poslaním.

Pracovník/pracovníčka skladu v Seredi na 1 zmenu (poobedné) - plat 1000€ + stravné lístky

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trnava; Galanta, Hlohovec, Sereď, Sládkovičovo
Sereď

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme pracovníkov/čky do skladu na kompletáciu tovaru.
Vašou náplňou práce:

- príprava tovaru na základe objednávok predajní a spracovanie prijatých objednávok

- dopravenie hotových paliet na príslušné stopy výdaja tovaru

- zaistenie nákladu na prepravu (fóliovanie,balenie paliet)

- podpora pri inventúrach skladu

Pracovný čas: 14:00-22:00

Upresnenie platových podmienok

5,94€/hod. + stravné lístky + zákonné príplatky

Benefity a ďalšie výhody

Práca na jednu zmenu
Priemerný mesačný zárobok 1000€ brutto
Stravné lístky v hodnote 4€
Možnosť záloh
Možnosť prestupu do kmeňa po skúšobne dobe

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, neváhajte a zašlite nám svoj životopis, alebo nás kontaktuje na tel.č.: 0948 940 307.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

Skúsenosť s obsluhou elekrických vozíkov skupiny A,B,C,D podmienkou!
Preukaz na elektrický vozík skupiny A,B,C,D výhodou
Manuálna zručnosť
Flexibilnosť
Zodpovednosť
Dobrý zdravotný stav

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie